Teslimat ve Kargo

Kargo Sevkiyat Koşulları

 

TESLİMAT
Siparişleriniz çalıştığımız kargo şirketi Sürat Kargo ile gönderilmektedir. İstanbul içi siparişleriniz en geç 1 gün sonra kargoya verilecektir. Hava koşulları ve coğrafi nedenlerden dolayı süre uzaması kargo şirketinin sorumluluğundadır. Stoklar günlük bazlı takip edilmektedir, ancak siparişini verdiğiniz ürünlerin stoklarda olmaması veya sevk edilemeyecek durumda olması durumunda sizlere telefonla bilgi verilecek ve ödediğiniz tutarın hemen iadesi yapılacaktır.
Haftaiçi 9.30 – 16.00 , Cumartesi 9.00 – 12.00 saatleri arasında vereceğiniz siparişler ürünün stok durumu göz önünde bulundurularak aynı gün kargoya verilir. Cumartesi verilen siparislerde +4 derece saklanması gereken ürünler varsa Pazartesi kargoya verilecektir. 150.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanır, sizden talep edilmez.

 

 

ÖDEME
Ödemelerinizi kredi kartı ve banka havalesi seçeneklerinden birini seçerek yapabilirsiniz. Kredi kartlı ödemelerde SSL şifrelemesi kullanılmakta ve firmamız kredi kartı bilgilerinizi görmemektedir.Taksitli ödeme yapılmamaktadır.